background

Yorgan Yıkama

>
Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama firmamız yorgan yıkama da tek adres. Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadaryapılması gereken önemli bir işlemdir. Ankara Yorgan yıkama firmamız yorganlarınıza belediğiniz önemi vermektedir.

 

Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmaz. Bu işlem için evlerimiz de kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılır.

 

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için özel işlemler yapılır. Yorgan da renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Yorgan yıkama firmamız yorgana özel, yorgana zarar vermeyen ayrıştırıcı seçmektedir.

 

Yorganlar lekelerden arındırıldıktan sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir.Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Yorganlar da az da olsa nem kalması yorganlar da koku ve küfe neden olabilir. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir.


  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Ankara Yorgan Yıkama, 100.Yıl Yorgan Yıkama, Aktepe Yorgan Yıkama, Atapark Yorgan Yıkama, Ayrancı Yorgan Yıkama, Bahçelievler Yorgan Yıkama, Balgat Yorgan Yıkama, Beşevler Yorgan Yıkama, Birlik Mahallesi Yorgan Yıkama, Çankaya Yorgan Yıkama, Cevizlidere Yorgan Yıkama, Çukurambar Yorgan Yıkama, Demetevler Yorgan Yıkama, Dikmen Yorgan Yıkama, Ege Mahallesi Yorgan Yıkama, Emek Yorgan Yıkama, Esat Yorgan Yıkama, Esertepe Yorgan Yıkama, Etlik Yorgan Yıkama, Hoşdere Yorgan Yıkama, İncirli Yorgan Yıkama, Keçiören Yorgan Yıkama, Kırkkonaklar Yorgan Yıkama, Kızılay Yorgan Yıkama, Kuşçağız Yorgan Yıkama, Sanatoryum Yorgan Yıkama, Şentepe Yorgan Yıkama, Seyranbağları Yorgan Yıkama, Sokullu Yorgan Yıkama, Tunalı Yorgan Yıkama, Türközü Yorgan Yıkama, Ufuktepe Yorgan Yıkama, Ulus Yorgan Yıkama, Yenimahalle Yorgan Yıkama
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder