Ankara Halı Yıkama Fiyatlarımız

Ankara Halı Yıkama Fiyatları Güncel Fiyat koltuk perde yıkama güncel fiyat bilgisi için bizi telefon numarası ile arayın

2022 Ankara Geneli Halı Yıkama Fiyatlarımız

Yıkama Sonrası Memnuniyetsizlik Durumunda Koşulsuz Tekrar Yıkama Garantisi Vermekteyiz.

Makine Halısı 1 m2 12 TL.
Bünyan Halı 1 m2 18 TL
KOLTUK YIKAMA FİYATLARI 1 m2 Sorunuz
Çin Halısı 1 m2 18 TL
Hint Kilimi 1 m2 18 TL
Jel Kaymaz Taban 1 m2 12 TL
Kars Halısı 1 m2 18 TL
Milas Halı 1 m2 18 TL
Shaggy Halı 1 m2 15 TL
Nepal Halı 1 m2 20 TL.
Step Halı 1 m2 15 TL.
Yün Halı 1 m2 18 TL.
Yağcı Bedir Halı 1 m2 20 TL.
İran Halısı     1 m2 20 TL.
Isparta Halısı 1 m2 15 Tl.

Ankara halı yıkama fiyatları

Halıfleks ve halı yıkama ihtiyaçları için en uygun Ankara halı yıkama firmasıyız. Biz işimizi severek ve özenle yapmaktayız ve Ankara halı yıkama olarak yaz kış siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara halı yıkama fabrikası olarak hava şartları ne olursa olsun, hizmet süremizi değiştirmeden rutin bir şekilde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Ankara yılların vermiş olduğu birikim,bilgi,ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Ankara halı yıkama olarak nepal halısı klasik renklerin aksine ‘camel’, ‘krem’ ve ‘mercan’ gibi renklerde üretilmekle beraber; ham ve doğallığından ödün vermeden, Nepal halı yıkama ve Nepal halı temizleme sonrasında daha parlak ve daha yumuşak olma özelliğini de korumuştur.

Ankara halı yıkama’da el dokuma halılar ve kilimler kesinlikle tek tek yıkanır. Ankara halı yıkama firmamız bünyesinde sizlere hizmetlerini sunan ekip arkadaşlarımız, halılarınızın cinsine, boya ve iplik kalitesine göre en iyi temizlik yöntemlerini tercih etmektedirler. Değerli halılarınızı güvendiğiniz ellere teslim etmek, tertemiz halleri ile deformasyona uğramadan teslim almak için sizlerde hiç düşünmeden Ankara firmamızdan İran halısı yıkama hizmetini alabilirsiniz.

Ankara yerinde yatak koltuk yıkama hizmetlerimiz ile kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün en önde gelen firmalarından birisi olmayı başarmış durumdayız. Tül perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren Ankara firmamız tül perde yıkama hizmetinin yanı sıra zebra perde yıkama ve diğer perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Perde kullanım alanları olarak çok geniş çaplı olan eşyadır ve temizlenmeleri çok zaman aldığı gibi zahmetli bir iştir; bunu sizin yerinize Ankara perde yıkama firması olarak biz yapıyoruz. Ankara halı yıkama fabrikası Ankara içinde halı yıkama fabrikaları arasında öncü kuruluş ve en çok tercih edilen firma ünvanını taşımaktadır. Ankara halı yıkama fabrikası arayışlarınızda bizi seçerek sizde, on binlerce mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın. Halı sahiplerinin dikkat etmesi gereken konular hakkında Ankara halı yıkama olarak bilgi verelim. Güvenli ve itinalı bir halı yıkama hizmetlerini uzun yıllardır sürdürmekte olan firmamız tüm Ankara ve civarında bulunan halıları yıkamaktadır. Ankara halıfleks yıkama temizleme hizmeti yaptırırken, dikkate almanız gereken bir çok konuya biz sizler için dikkat ediyoruz.

Halı yıkama sektörüne yıllarını veren Halı Yıkama Fabrikası teknolojik donanıma sahip,son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makinaları ve uzman ekipleriyle Ankara bir çok bölgesine hizmet vermekteyiz.

Ankara halı yıkama fabrikamızın kullandığı ürünler antibakteriyeldir. Ankara ilinde halı yıkama firmaları içerisinde, halı yıkama işinde firmamız oldukça itina ve özenle işini yapmaktadır. Ankara halı yıkama firmamız ile sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel halı yıkama hizmetimiz ile artık halılarınızda ilk günkü bir temizlik ve parlaklık elde edebilirsiniz. Ankara halı yıkama firmamız sadece halılarınızın yıkama işlemlerini gerçekleştirmiyor, aynı zamanda bakteriyel bir temizlik işlemi yürüterek hijyenik halılarınızı sizlere teslim ediyor. Halı Yıkama konusunda Ankaralı bayanların tercih ettiği tek firma halı yıkama da battaniye,elyaf yorgan,yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makineler de tek tek yıkanmaktayız. Ankara halı yıkama fabrikası olarak işimizde gösterdiğimiz sabır ve özen ile müşterilerimize halılarında en iyi temizliği sağlıyoruz. Ankara halı yıkama firması olarak bizler; sizleri bu zahmetli ve külfetli işten kurtarıyor daha temiz ortamda yaşamanızı sağlıyoruz. halı yıkama 2007 yılında Ankara da temizlik sektöründe halı yıkama hizmetleri ile faaliyetlerimize başladık.

Ankara halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü kadar temiz yapıyor, bakteri ve polenlerden sizleri koruyoruz. Ankara halı yıkama fabrikaları adresinden dilediğiniz zaman ulaşarak deneyimli uzman kadromuz ve teknik cihazlarımızla, halılarınızın temizliğinde derinlemesine temizliği elde edebilirsiniz.

Ankara halı yıkama uzmanı olarak kirli bir halının temizlenmesi konusunda olduğu kadar, temiz bir halının kirlenmemesi ve uzun süre temiz tutulması konusunda da normal üstü bir tecrübeye sahibiz. Ankara halı yıkama ailesi olarak halı yıkama şirketi ağımızı ve tüm diğer temizlik hizmetlerine ilişkin çalışmalarımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Ankara halı yıkama fabrikaları farkıyla halılarınız teknolojik bir şekilde özenle yıkanmakta ve müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaktadır. Ankara halı yıkama ve koltuk yıkama servisi olarak; siz değerli müşterilerimizin taşınamaz, kaldırılamaz büyük ebatlardaki halılarınızı evinize ya da iş yerinize gelip profesyonel makine ve ekipmanlarızla yıkıyoruz. Ankara buharlı halı yıkama firmamız, sektörde sahip olduğu büyük deneyim, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, uygulamaya sokan dinamik yapısı ve kendini geliştirmeye açık takım arkadaşları sayesinde, sorunlarınıza kalıcı ve pratik çözümler sunar. Koltuk yıkama başlı başına tecrübe gerektiren bir hizmet sektörü olup koltuk yıkama ile ilgili geniş tecrübe sahibi, profesyonel elaman ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanan koltuk yıkama firmaları olarak siz değerli Ankara’da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara geneli halı yıkama konusunda bizi tavsiye etmenizi rica ederiz. Ankara halı yıkama olarak halıyı yerinde yıkayabilmek için firmaların; özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde halı yıkama konusunda tecrübelerinin olması gerekir. Ankara yerinde halı yıkama son sistem teknolojiye sahip cihazları, uzman temizlik kadrosu ve yıkama esnasında kullandığı bitkisel solüsyonlar ile halılarınızın anti bakteriyel temizliğini de yapmış olur. Ankara şehrinde iran halısı temizliği konusunda çalışmalarına uzun yıllardır devam eden ekibimiz, siz değerli müşterilerimize iran halısı yıkama konusunda hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Ankara in bir çok bölgesine halı yıkama hizmetindeki kalitesini ulaştırmaktadır. Yastıklarınız ücretsiz servisimizle alındıktan sonra, Ankara içinde fabrikamız bünyesinde bulunan otomatik sanayii makinası ile yıkanıp kurutulmaktadır. Ankara genelinde tüm işlerinizi profesyonel kadromuzla,dürüst ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Ankara da halı yıkama konusunda uzman kadromuz ve sorunsuz uygulamalarımız ile halı yıkamacılığında sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz. Ankara nubuk koltuk yıkama ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek nubuk koltuklarınızın temizliğini yapar ve takımlarınızda hijyen sağlar. Evcil hayvan olan evlerde halı bakımı hakkında Ankara halı yıkama olarak bilgi verelim. Ankara halı yıkama fabikamızda ipek halısının yıkama işlemini yapan personellerimiz tüm el dokuma halıları çok iyi tanıyan ve bu tür halıların hangi yöntemle yıkanması gerektiğini bilmektedirler. Ankara halı yıkama, Ankara şehrinin bütün ilçelerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Ankara halı yıkama olarak siz müşterilerimize fabrika ortamında halı yıkama olanağı sağlamaktayız.


  TIKLA ARA 0312 322 77 77   Whatsapp Mesaj

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz