background

Kilim Yıkama

>
Kilim Yıkama

Kilim ve halılar her evin dekoru olarak evler de kullanılır. Evlerin vazgeçilmezi kilimlerin yapısı da farklı farklıdır. Bir çok model de ve yapı da özellikte kilimler vardır. Kimisi hassas kimisi değerli kimisi pamuklu kimisi renkli olarak karşımıza çıkar.

 

Evlerimizi güzelleştiren kilimlerin temiz olması ile daha da güzel gözükür. Evin her yerin de olan kilimlerin temizliği de önemlidir. Kilimler de makine temizliği önemlidir. Kilim yıkama olarak kilimleriniz tek tek yıkanır. Havuz sistemin de tüm müşteri kilimlerini yıkayan sistemler hem yanlış hem de çok eski bir yöntemdir. Kilim yıkama olarak kilimlerinizi hijyenik olarak yıkarız.

 

Kesinlikle kilimleriniz firmamız da havuz yöntemin de yıkanmaz. Kilim yıkama da kullanılan tam otomatik halı yıkama makineleri ile kilimleriniz zarar görmeden yıkanır. Kilim yıkama da ustalarımız ile en iyi yıkama yapılır. Kilim yıkama da firmamız da özen gösterilir. Her müşterinin kilimleri ayrı ayrı yıkanır.

 

Kilim yıkama olarak değerli dokuma kilimleriniz zarar görmez. Değerli kilimleriniz için bilmediğiniz merdiven altı kişilerden aldığınız hizmet sonucu hem cebiniz zarar görür hem de halınız zarar görür. Çok ucuza kilim yıkama yapanlar da sorun yaşamanız kaçınılmazdır.


  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Ankara Kilim Yıkama, 100.Yıl Kilim Yıkama, Aktepe Kilim Yıkama, Atapark Kilim Yıkama, Ayrancı Kilim Yıkama, Bahçelievler Kilim Yıkama, Balgat Kilim Yıkama, Beşevler Kilim Yıkama, Birlik Mahallesi Kilim Yıkama, Çankaya Kilim Yıkama, Cevizlidere Kilim Yıkama, Çukurambar Kilim Yıkama, Demetevler Kilim Yıkama, Dikmen Kilim Yıkama, Ege Mahallesi Kilim Yıkama, Emek Kilim Yıkama, Esat Kilim Yıkama, Esertepe Kilim Yıkama, Etlik Kilim Yıkama, Hoşdere Kilim Yıkama, İncirli Kilim Yıkama, Keçiören Kilim Yıkama, Kırkkonaklar Kilim Yıkama, Kızılay Kilim Yıkama, Kuşçağız Kilim Yıkama, Sanatoryum Kilim Yıkama, Şentepe Kilim Yıkama, Seyranbağları Kilim Yıkama, Sokullu Kilim Yıkama, Tunalı Kilim Yıkama, Türközü Kilim Yıkama, Ufuktepe Kilim Yıkama, Ulus Kilim Yıkama, Yenimahalle Kilim Yıkama
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder