background

Battaniye Yıkama

>
Battaniye Yıkama

Alt yapımız ve sizlere sunduğumuz deneyimler ile battaniye yıkama hizmetlerin de uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Her renk ve her kumaşa ait olan battaniye temizliği firmamız da uzman eller de yapılmaktadır. Özellikle de değerli battaniyeler de renk bozulması ve renk atması olamaması için özel solüsyonlar ile battaniyelerinize hassas uygulamalar yapılır. Özel leke çıkarıcılar ile battaniyeler de en ufak bir leke kalmaz.

 

Battaniyeler yetkililerce adresinizden alınarak fabrikalarımıza getirilir. Battaniye yıkama işlemlerin de öncelikle battaniyelerin tozu alınır ve yıkama öncesi uygulanacak temizlik ve leke çıkarıcılar kullanılacak ise uygulanmaya başlanır.

 

Leke çıkarıcı uygulanan battaniyeler de renk karılmasını önlemek için özel ayrıştırıcılar kullanılır. Ve battaniye özel yüksek buhar güçlü makineler de yıkamaya alınır. Yıkanan battaniyeler en ufak bir ıslaklık kalmayana kadar sıkma işlemleri yapılır.


  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Ankara Battaniye Yıkama, 100.Yıl Battaniye Yıkama, Aktepe Battaniye Yıkama, Atapark Battaniye Yıkama, Ayrancı Battaniye Yıkama, Bahçelievler Battaniye Yıkama, Balgat Battaniye Yıkama, Beşevler Battaniye Yıkama, Birlik Mahallesi Battaniye Yıkama, Çankaya Battaniye Yıkama, Cevizlidere Battaniye Yıkama, Çukurambar Battaniye Yıkama, Demetevler Battaniye Yıkama, Dikmen Battaniye Yıkama, Ege Mahallesi Battaniye Yıkama, Emek Battaniye Yıkama, Esat Battaniye Yıkama, Esertepe Battaniye Yıkama, Etlik Battaniye Yıkama, Hoşdere Battaniye Yıkama, İncirli Battaniye Yıkama, Keçiören Battaniye Yıkama, Kırkkonaklar Battaniye Yıkama, Kızılay Battaniye Yıkama, Kuşçağız Battaniye Yıkama, Sanatoryum Battaniye Yıkama, Şentepe Battaniye Yıkama, Seyranbağları Battaniye Yıkama, Sokullu Battaniye Yıkama, Tunalı Battaniye Yıkama, Türközü Battaniye Yıkama, Ufuktepe Battaniye Yıkama, Ulus Battaniye Yıkama, Yenimahalle Battaniye Yıkama
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder