background

Zebra Perde Yıkama

>
Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler gelişen teknoloji ile beraber gelişmiş perdeler arasın da yerini almıştır. Günden güne artan zevk ve istekler perde sektörün de de yerini almıştır. Önceden kullanılan tül perdeleri artık görmek pek mümkün değildir.

 

Tül perdelerin yerini artık stor perde, zebra perde, kumandalı perde gibi kullanımı zahmetli perdeler almıştır. Tül perdeleri herkes ev de kendi imkanları ile yıkamakta idi. Ama bu son sistem perdeler zebra perdelerin temizliği o kadar kolay ve ev de gerçekleşecek kadar basit değil.

 

Zebra perdeler etraftaki kir ve tozları içine alarak haps eder. Bu perdeleri ev de silmek ile temizleyemezsiniz. Sildiğiniz perdeler daha fazla bakteri üretir ve sağlık sorunları yaşamanıza neden olur.

 

Zebra perdeler içerisin de çok fazla toz biriktirdiğinden sık aralıklar ile temizliği de yapılmalıdır. Leke yok kirlenmedi diye zebra perdelerin yıkama süresi uzar ise sağlık açısından da sorun olabilir.

 

Zebra perdeler özel makineler de buharlı temizlik ile çok daha uzman eller de sağlıklı olarak yıkanır. Zebra perdeler öyle herkesin yıkayacağı cins perdeler değildir. Zebra perde yıkama firmamız bu konu da uzman kadrosu ile zebra perdelerin temizliğini en diplerine kadar ulaşarak yapar. Özellikle de yeni sistem perde yıkama makineleri ile zebra perdelerin temizliği daha da kolay olmakta.

 

Zebra perde yıkama olarak perdeleriniz adresinizden alınarak sizlere fiş verilir ve perdeler de etiketleme yapılarak karışması önlenir. Alınan zebra perdeler fabrikaya gelir ve dokusuna kumaşına uygun sıcaklıkta ve temizleyici belirlenerek hemen yıkaması yapılır.

 

Zebra perde yıkama olarak tamamen hijyenik ortamalar da yapılan yıkama işlemlerin de antibakteriyel ürünler kullanılarak perdeler bakteri ve mikro organizmalardan arındırılır. Yıkanan perdeler özel ambalaj yapılarak adresinize getirilir ve perdeniz tekrar uzman eller de takılarak teslim edilir. Zebra yıkama da her aşama da uzmanlık ve tecrübe ile hareket eden firmamız aldığı paranın çok üstün de hizmet verir. Siz de zebra perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Ankara Zebra Perde Yıkama, 100.Yıl Zebra Perde Yıkama, Aktepe Zebra Perde Yıkama, Atapark Zebra Perde Yıkama, Ayrancı Zebra Perde Yıkama, Bahçelievler Zebra Perde Yıkama, Balgat Zebra Perde Yıkama, Beşevler Zebra Perde Yıkama, Birlik Mahallesi Zebra Perde Yıkama, Çankaya Zebra Perde Yıkama, Cevizlidere Zebra Perde Yıkama, Çukurambar Zebra Perde Yıkama, Demetevler Zebra Perde Yıkama, Dikmen Zebra Perde Yıkama, Ege Mahallesi Zebra Perde Yıkama, Emek Zebra Perde Yıkama, Esat Zebra Perde Yıkama, Esertepe Zebra Perde Yıkama, Etlik Zebra Perde Yıkama, Hoşdere Zebra Perde Yıkama, İncirli Zebra Perde Yıkama, Keçiören Zebra Perde Yıkama, Kırkkonaklar Zebra Perde Yıkama, Kızılay Zebra Perde Yıkama, Kuşçağız Zebra Perde Yıkama, Sanatoryum Zebra Perde Yıkama, Şentepe Zebra Perde Yıkama, Seyranbağları Zebra Perde Yıkama, Sokullu Zebra Perde Yıkama, Tunalı Zebra Perde Yıkama, Türközü Zebra Perde Yıkama, Ufuktepe Zebra Perde Yıkama, Ulus Zebra Perde Yıkama, Yenimahalle Zebra Perde Yıkama
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder