background

Sokullu Stor Perde Yıkama Fiyat

Sokullu Stor Perde Yıkama Fiyat
Sokullu Stor Perde Yıkama Fiyat: Halı Yıkama işletmemiz %100 bitkisel halı şampuanı ile tam otomatik yıkama özelliği ile halılarınız tertemiz olur. Markaların performans sınıflandırma kılavuzlarının büyük çoğunluğu, 5 üzerinden puanlama yapmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde evde yatak yıkama ve evde yatak temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Ankara halı yıkama, uzun yıllardır halı yıkama sektöründe Ankara bölgelerinde profesyonel anlamda halı yıkama, temizleme hizmeti veren, Ankara halı yıkama firmaları arasında öncü bir firmadır. Dilerseniz yerinde koltuk temizleme hizmetimiz ile evinizde, işyerinizde koltuklarınızı yerinden kaldırmadan temizliğini yapmaktayız. Halı Yıkama Firmaları Halı yıkamanın İlmini bilen, uzun yılların tecrübesine sahip, müşterilerine saygılı bir firmadır.
Tamamen kuruyan halılar bir süre havalandırılır ve son Paketlemeye alınır. Özel ithal ilaçlar ile halı temizleme de çığıra aşmış bulunuyoruz. Bünyan halı yıkama da uzman personelimize halılarınızı emanet edebilirsiniz. Halı yıkamak için ve yıkandıktan sonra kurutmak için de mevcut bir yer de olması gerekmektedir. Halı yıkama yapılırken farklı yöntemler kullanılmaktadır. Halılar tamamen yaz kış kapalı ortamda kurutulma yapılması önemlidir. Koltuklar bolca toz, kir, akar ve mite depolamaya müsaittir. Halı yıkama hizmeti, ciddi bir tecrübe, kaliteli ekipman ve işini bilen personeller tarafından yapılmalıdır.
Halı Koltuk Yıkama Merkezimiz sektörde uzun yıllardır halı işi ile uğraşmaktadır. Halı yıkama firmamız, halı yıkama konusunda oldukça bilinçli hareket ediyor ve kullandığı ürünlerin yanı sıra çalışma sistemini de kusursuz bir hale getiriyor. Hafif nemli şekilde sizlere teslim edilen halılar, evinize serdiğinizde kısa bir süre sonra ıslaklığın etkisiyle kötü bir koku yaymaya başlayacaktır. Üstelik ekstra bir ödeme talep etmeden, halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Yaygın virüs ve bakterilerle başa çıkmaya çalıştığımız bu dönemde sık sık koltuk, yatak, araba ve halılarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Değerli müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir. Halı yıkama titizlikle yapılmalıdır. Halı Yıkama Fabrikası olarak profesyonel yıkama hizmetlerimizi uzman personellerimiz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Sıkma ve durulama aşamasından geçen halılarınız sıradaki işlem olan özel kurutma fırınına ve kurutma alanlarına gönderilir. halı ve koltuk yıkama Ev ve işyerlerinize giren tozun %80'i koltuklarınız ve halılarınızda yer tutar ve koltuk temizliği noktasında önlem alınmasını kaçınılmaz hale getirir. Hangi marka şampuan ile yıkama yapılmaktadır? Halı yıkama sektöründe birçok alternatif şampuan vardır, ancak en çok tercih edilen ve sağlık bakanlığı onaylı marka Era 111 Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder