background

Çukurambar En İyi Halı Yıkama

Çukurambar En İyi Halı Yıkama
Çukurambar En İyi Halı Yıkama: Leke çıkarma işleminin ardından gelişmiş teknoloji ürünün koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı yıkayarak kirlerinden arındırır. Ankara ve ilçelerine ücretsiz halı yıkama servisimiz vardır. Halı Yıkama da özellikle kurutma aşaması da önemlidir. Yıkama işi tamamlanan biten halılarınızı istediğiniz zamanda teslim ederler. Stor perdelere zarar vermeden yıkatabilirsiniz. Overlok ve Saçak Yenileme yapılacak olan halı öncelikle açılarak düz bir zemin üzerine konur, ayrılan ilmeklerin hangi renkte oldukları ve hangi bölgelere işlem yapılacağı kesinleştirilir. Sıkma makinesinden çıkan halıdan elle dokunulduğunda hissedilebilecek oranda nem kalmaktadır.
Koltuklarınızı sizin en müsait olduğunuz vakitte gelip yıkıyoruz. Akarlar bakteriler Sıcağı, nemli ortamları ve tozlu yerleri severler. Üzerinde çıkması oldukça zor kirler barındıran halılar söz konusu olduğunda da buna özel yıkama tekniklerimizi ortaya koyuyoruz. Halı yıkama firmalarının kullandığı yöntemleri sormanızda fayda var. Battaniyenin yeterince temiz olmaması, ev akarlarına alerjik tepki gösterenler ve bebekler başta olmak üzere herkes için sağlık konusunda az ya da çok sorun yaratacaktır. Halının kaliteli veya sık dokunmuş olması, çırpma işlemi yapılırsa halının dokuma yapısını bozmadan toz alınması gerekir.
Ankara halı yıkama firmasının Yıkama sürecinde halılarda bulunan bakterilerin %98'inin yok edildiği ıspatlanmıştır. Özellikle de salgın hastalıkların çoğalması ile halı temizliği daha da önem kazanmıştır. Halı Yıkama dükkan isimleri olarak bir çok firma bulunmaktadır. Koltuklarınızın üzerinde var olan inatçı lekeler, profesyonel temizlik ürünleri ile kolayca yok edilir. Yorgan halı yıkama yerleri konusunda hassas davranmanız yorganlarınızın yararına olacaktır. Belirli aralıklar ile genellikle kullanıma bağlı olarak koltukların temizlenmesi ve yıkanması gerekir. Çin halılarının çok narin ve pahalı halılar olduklarının bilincindeyiz. Halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizi yine her türlü hijyen ve sağlık standartlarında tertemiz olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Halı Yıkama da kimyasallar kullanıldığında insan sağlığı için kanserojen nitelikte olup çok zarar verir. Koltuklarınızı ve halılarınızı yıkama için güvenli ellerimize teslim edin. Çok eski bile olsa üzerinde temizlemek için uğraşılmayan koltukta ki lekeler ise daha kolay çıkabilmektedir.

  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder