background

Hakkımızda

Ankara Yenimahalle ilçesinde hizmet veren firmamız; Halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama gibi birçok konuda ihtiyaçlarınız için sizlere kaliteli ve cazip fiyat politikası ile hizmet sunuyor.

>
Hakkımızda

Halılar, eğer zamanında yıkatılmaz ise sağlığımızı tehdit edebilir ve ister iş, isterse de insanlarla ilişkilerimiz olsun olumsuz etkileyebilir. Bu noktada halı yıkama firmaları sayı ve nitelik olarak artış göstermiştir. Ankara ve merkez ilçeleri halı yıkama denilince akla ilk gelen firmamız, özen ile donatılmış halı yıkama alanlarında halılarınızı aynı özen ile yıkamaktadır. Aynı zamanda halılarınızı yine aynı dikkat ve öz veri ile kurutup, sağlam şekilde adresinize teslim etmektedir. Halılarınızın tamamen temiz olduğunu bilmek içiniz rahat şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca halı üzerlerinde oyunlar oynamayı seven çocuklarınız var ise onların bu oyunlarını endişe ile değil keyif ile izlemenizi sağlayacaktır. Halılarınızın derinlemesine temizlendiğinden emin olmak ve rahat bir halı kullanımına sahip olmak için daha önce halı yıkama firmamızı tecrübe etmediyseniz etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bir kere halınızı bizlere yıkattıktan sonra temizliğini ve parlaklığını görünce, temizlik kokusunu alınca her zaman halılarınız için firmamızı tercih edeceksiniz.

Hızlı bir şekilde yıkanması gereken ancak bu hızlı yıkamayla birlikte en derinlemesine de yıkanmasını istediğiniz halılarınızı bizlere teslim etmeniz halinde hızlı ve en etkin halı yıkama hizmetini sizlere tanıtmış olacağız. Yüksek fiyatlar ile hakkımız olmayan gelirler elde etmek yerine tam anlamıyla işimizin karşılığını almayı hedef olarak aldığımızdan dolayı asla fahiş fiyatlar ile sizleri ve bütçenizi kötü etkilemeyeceğiz. Ankara ve merkez ilçeleri halı yıkama hizmetimizi tüm müşterilerimize kararlılık ile sunacak ve devamlı müşterimiz olmalarını sağlayacağız. Sizlerin memnuniyeti ile daha da büyüyecek ve daha fazla halı sahibine adımızı duyuracak, hizmetimizi götüreceğiz. Ankara ve merkez ilçeleri halı yıkama işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj
×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder